Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Przyjazny przedsiębiorcom...

Urząd Skarbowy w Łomży zostały po raz kolejny wyróżniony w krajowym finale ogólnopolskiego konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”. To już trzecie wyróżnienie łomżyńskiego fiskusa w konkursie organizowanym od siedmiu lat przez Business Centre Club z Ministerstwem Finansów. - Wyróżnienie to, jest wyrazem uznania przedsiębiorców zarówno dla jakości pracy urzędów, jak i kompetencji ich pracowników – podkreśla Radosław Hancewicz rzecznik prasowy Izby Skarbowej w Białymstoku.

W ramach konkursu, w specjalnej ankiecie, przedsiębiorcy oceniali jakość obsługi podatnika, łatwość komunikacji oraz kompetencje pracowników urzędów skarbowych. Na podstawie przyznanych ocen, wyróżnienia otrzymują poszczególne urzędy skarbowe z całej Polski. W tym roku w skali kraju wyróżniono 69 urzędów. W tym gronie poza placówką w Łomży na uhonorowanie w województwie podlaskim zasłużyły jeszcze trzy białostockie urzędy skarbowe tj. Pierwszy US, Drugi US i Podlaski Urząd Skarbowy.
Dziś w Warszawie w siedzibie BCC odbyła się uroczysta gala wręczenia naczelnikom wyróżnionych urzędów skarbowych, certyfikatów potwierdzających wysoki poziom obsługi podatników.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę