Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Nauczyciel Roku 2009

Najlepsi z najlepszych! Jesteś nieprzeciętnym nauczycielem? Znasz kogoś, dla kogo młodzież jest całym życiem? Wypełnij ankietę i zgłoś kandydaturę do tytułu Nauczyciel Roku 2009 w konkursie organizowanym przez Głos Nauczycielski i Ministerstwo Edukacji Narodowej już po raz ósmy!

Zdobywca tytułu otrzyma m.in. Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej. Na laureatów i ich szkoły czekają też inne cenne nagrody.

Zgłoszenie wyślij na adres:
Głos Nauczycielski
ul. Smulikowskiego 6/8
00-389 Warszawa

z dopiskiem Nauczyciel Roku 2009


Na wnioski Głos Nauczycielski czeka do 11 września 2009 r.!

Do udziału w konkursie zapraszamy nauczycieli ze szkół i placówek oświatowych. Kandydatury mogą zgłaszać bezpośrednio sami zainteresowani, także samorządy, organy nadzorujące szkoły, rady pedagogiczne, związkowcy, uczniowie i ich rodzice.

W drugiej połowie września zostanie wyłoniona grupa 13 laureatów nominowanych do tytułu Nauczyciel Roku 2009. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w październiku. Zwycięzcę konkursu poznamy w przeddzień Dnia Edukacji Narodowej.

Źródło: ZG ZNP


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę