Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@

Tragedia w Kamieniu Pomorskim - apel ZNP

Apel Koleżanki i Koledzy! Zarzad Międzygminnego Oddziału ZNP w Kamieniu Pomorskim zwraca się z apelem o pomoc finansową dla osób poszkodowanych w pożarze budunku socjalnego w Kamieniu Pomorskim.

 

Wśród dotkniętych tragedią z 13 kwietnia jest bardzo wiele dzieci, do których będzie adresowana pomoc Związku. Przekazane środki zamierzamy przeznaczyć na zakupienie wyprawek dla najmłodszych, książek, zeszytów, przyborów szkolnych, strojów, obuwia i wszystkiego, co niezbędne w edukacji młodych ludzi.

Związek wielokrotnie dawał wyraz swojej solidarności z poszkodowanymi przez los - w kraju i poza granicami. Wierzymy, że także na tę tragedię nie pozostaniemy obojetni. Liczy się każda złotówka.

Pieniądze prosimy przekazywać na konto:

Związek Nauczycielstwa Polskiego 
Oddział Kamień Pomorski 
nr 23 1240 3868 1111 0000 4093 32 50
z dopiskiem „Pożar”

Z koleżeńskim pozdrowieniem

Stanisława Boruch
Prezes Oddziału ZNP w Kamieniu Pomorskim


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę