poniedziałek, 21 października 2019 napisz DONOS@

KONKURS PLASTYCZNO – LITERACKI „MOJA BIBLIOTEKA” - ROZSTRZYGNIĘTY!!!

Konkurs został rozstrzygnięty w dniu 12 marca 2009 r. w obecności komisji konkursowej. Komisja pracowała w dwóch etapach, ze względu na rozdzielenie prac plastycznych i literackich.

WYNIKI KONKURSU LITERACKIEGO

W części literackiej konkursu ogółem wzięło udział 15 uczniów.

Szkoły podstawowe

I miejsce – Wiśniewska Weronika kl. VI (opowiadanie) Szkoła Podstawowa w Wygodzie

II miejsce – Śmiechowska Aleksandra kl. III a (wiersz) Szkoła Podstawowa Nr 4 w Łomży - opiekun: Magdalena Tyszka, Beata Wadowska

III miejsce – Jabłońska Aleksandra kl. II a (wiersz) Szkoła Podstawowa Nr 4 w Łomży - opiekun: Beata Wadowska, Małgorzata Juchimowicz

Szkoły gimnazjalne

Wyróżnienia:

1. Wyrzykowska Emilia kl. I d (opowiadanie) Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Łomży

2. Pawłowska Martyna kl. I d (wiersz) Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Łomży

3. Wiktorzak Adrian kl. I d (wiersz) Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Łomzy - opiekun: Monika Pikul 

Szkoły ponadgimnazjalne

Wyróżnienia:

1. Cekała Anna kl. I e (opowiadanie) III LO w Łomży - opiekun: Marta Kisiel

2. Kowalska Anna (opowiadanie) Liceum Plastyczne w Łomży - opiekun: Edyta Ejsmont

3. Pęza Patryk kl. IV TD (wiersz) Zespół Szkół Drzewnych i Gimnazjalnych - opiekun: Dorota Przestrzelska

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO

W części plastycznej konkursu udział wzięło 110 uczniów, w tym:

  • Szkoły podstawowe – 77
  • Szkoły gimnazjalne – 31
  • Szkoły ponadgimnazjalne – 2 

Szkoły Podstawowe KL. I-III

Prace plastyczne wykonane kredką

I miejsce – Zapert Olga kl. 0 Szkoła Podstawowa w Jedwabnem - opiekun: Bożena Żelechowska

II miejsce – Olszewska Katarzyna kl. II b Szkoła Podstawowa w Śniadowie - opiekun: Anna Kulesza

III miejsce – Suproń Aleksandra kl. I a Szkoła Podstawowa Nr 4 w Łomży - opiekun: Beata Wadowska i Alina Mioduszewska

Wyróżnienia:

Trzaska Marta kl. III b Szkoła Podstawowa w Jedwabnem - opiekun: Maria Duchnowska

Zalewska Magdalena kl. I a Szkoła Podstawowa w Śniadowie - opiekun: Anna Kulesza

Szkoły Podstawowe KL. I-III

Prace wykonane inną techniką

I miejsce – Lawendziewska Klaudia kl. III Szkoła Podstawowa w Sławcu - opiekun: Jadwiga Sosnowska i Jacek Sokołowski

II miejsce – Długokęcka Justyna kl. III a Szkoła Podstawowa w Śniadowie - opiekun: Anna Kulesza

III miejsce – Śmiechowska Maja kl. I a Szkoła Podstawowa Nr 4 w Łomży - opiekun: Anna Mioduszewska

Wyróżnienie:

Tyszka Aleksandra kl. I a Szkoła Podstawowa w Śniadowie - opiekun: Anna Kulesza

 Szkoły Podstawowe Kl. IV-VI

I miejsce – Jankowska Anna /S/ kl. VI Szkoła Podstawowa w Sławcu - opiekun: Jadwiga Sosnowska i Jacek Sokołowski

II miejsce – Bojar Adriana kl. IV b Szkoła Podstawowa w Śniadowie - opiekun: Anna Kulesza

III miejsce – Gąszewska Anna kl. VI Szkoła Podstawowa w Kupiskach - opiekun: Irena Kubrak – BP w Kupiskach

Szkoły gimnazjalne

Prace plastyczne wykonane kredką

I miejsce – Tyszko Konrad kl. III b Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Łomży - opiekun: Krystyna Kamińska

II miejsce – Żukowska Ewelina kl. III b Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Łomży - opiekun: Krystyna Kamińska

II miejsce – Kurządkowska Karolina kl. III Publiczne Gimnazjum w Jedwabnem - opiekun: Justyna Zapert

III miejsce – Konopko Agnieszka kl. III g Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Łomży - opiekun: Krystyna Kamińska

Szkoły gimnazjalne

Prace wykonane inna techniką

I miejsce – Zalewska Elżbieta kl. III Publiczne Gimnazjum w Jedwabnem - opiekun: Justyna Zapert

II miejsce – Niebrzydowska Izabela kl. III c Publiczne Gimnazjum w Jedwabnem - opiekun: Justyna Zapert

III miejsce – Wiśniewska Izabela kl. III Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Łomży - opiekun: Krystyna Kamińska

Wyróżnienie:

Mocarska Ewelina kl. III Publiczne Gimnazjum Nr 9 w Łomży - opiekun: Justyna Daria Czerwonko

Szkoły ponadgimnazjalne

Wyróżnienie

Michałowska Aldona kl. II g Zespół Szkół Drzewnych i Gimnazjalnych w Łomży

 

Komisja konkursowa powołana została przez Prezesa ZO ZNP w  Łomży w składzie:

1. Kubrak Andrzej - przewodniczący (Sekcja Bibliotekarska ZO ZNP)

2. Chludzińska Ewa - nauczyciel języka polskiego (sekretarz ZO ZNP)

3. Haponik Izabela - nauczyciel języka polskiego (ZSEiO Nr 6 w Łomży)

4. Karczewska Dorota - nauczyciel plastyki (ZSWiO Nr 7 w Łomży)

5. Piotrowski Andrzej - nauczyciel plastyki (ZSDiG w Łomży)

Organizatorzy Konkursu sredecznie dziękują wszystkim uczestnikom: Uczniom i ich Opiekunom za udział w konkursie oraz za niezapomniane wrażenia artystyczne.
Mamy nadzieję na spotkanie za rok.

Zarząd Oddziału
so, 04 kwietnia 2009 11:15
Data ostatniej edycji: pon, 13 kwietnia 2009 11:05:23

 












 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę