Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

POMOŻEMY CI USYSTEMATYZOWAĆ WIEDZĘ Z MATEMATYKI!!!

JEŚLI MYŚLISZ O MATURZE 2010, A MASZ KŁOPOTY Z MATEMATYKĄ, PRZYJDŹ DO NAS NA KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMINU MATURALNEGO!!!

          Związek Nauczycielstwa Polskiego Filia OUPiS w Łomży organizuje kurs przygotowawczy z matematyki dla uczniów klas przedmaturalnych, prowadzony przez wykwalifikowanych nauczycieli z wieloletnią praktyką w szkole ponadgimnazjalnej.           

          Program kursu obejmuje podstawę programową z matematyki na poziomie podstawowym i uwzględnia aktualny stopień jego realizacji.

          Kurs półroczny realizuje 60 godzin lekcyjnych. Jest to 30 spotkań. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu (dla danej grupy), w dni robocze po południu i trwają 2 godziny lekcyjne. Kurs rozpoczyna się lutym 2009 roku, a kończy po zrealizowaniu podanej liczby godzin w czerwcu 2009r. Kurs będzie odbywał się w budynku ZNP w Łomży przy ul. Sadowej 2.

          W ramach kursu uczestniczy otrzymują materiały edukacyjne oraz zaświadczenie o jego ukończeniu. Przewidywane są grupy na około 20 osób lub mniej.

          Opłata za kurs wynosi 480,00 zł. i można ją uiszczać w biurze Filii OUPiS w Łomży ul. Sadowa 2. Istnieje możliwość płatności w 2 ratach.

Zapisy na kurs trwają od 09.02.2009

w siedzibie ZNP.

Informacja o kursie

tel. 086 216 51 94 lub 086 216 32 92. 

Zarząd Oddziału
pt, 06 lutego 2009 20:30
Data ostatniej edycji: pt, 06 lutego 2009 20:54:36

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę