Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 22 marca 2023 napisz DONOS@

OFERTA WYPOCZYNKU WAKACYJNEGO

Zarząd Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Łomży informuje, że organizuje wyjazd sanatoryjno-wypoczynkowy w okresie wakacyjnym dla członków związku i ich rodzin.

Dom  Wypoczynkowy ZNP w Ustce

Turnus od 11.07.2008r. do 24.07.2008r.  

Stawka za osobodzień:

- dla członków ZNP: 68 zł.

- dla pozostałych uczestników turnusu: 80 zł

- dla dzieci do lat 10 zniżka

Ośrodek mieści się w zabytkowym pałacyku /1914 rok/ na terenie parku. 150m od morza, pokoje 2-, 3-osbowe z węzłem sanitarnym. W stawce turnusu pełne wyżywienie (tj. śniadanie, obiad, kolacja). Na terenie ośrodka jest gabinet zabiegowy świadczący usługi rehabilitacyjne (np. inhalacja, naświetlanie lampą BIO-V, masaż suchy, masaż rehabilitacyjny, itp.).
Mikroklimat tego urokliwego ośrodka, który wraz z przylegającym mu terenem jest zabytkiem, wpływają kojąco na przebywających tu gości. Bliskość morza i lasów oraz unikalnego środowiska Ustki: klify morskie, czysta woda, wydmy, lasy sosnowe oraz powietrze bogate w brom i sole jodu skutecznie leczące choroby układu: oddechowego, krążeniowego, choroby pochodzenia reumatycznego to niepodważalne fakty.
Możliwość korzystania z tras spacerowych i rowerowych oraz organizowanych wycieczek do: Trójmiasta, Słowińskiego Parku Narodowego, Słupska, Darłowa, na Półwysep Helski, po Ziemi Kaszubskiej czy rejs po Zatoce Gdańskiej lub Bałtijska to formy proponowane dla turystów - zwolenników czynnego wypoczynku.

Zgłoszenia przyjmujemy do 20 lutego 2009r.  

Zarząd Oddziału organizuje wspólny dojazd do ośrodka autokarem. Koszty dojazdu po uzgodnieniu z przewoźnikiem.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH CZŁONKÓW ZNP I ICH RODZINY!

Nasz adres: Zarząd Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Łomżyul. Sadowa 2, tel/fax: (086) 216 51 94. tel. kom. Prezesa Oddziału; 609 295 651  

Zarząd Oddziału
pt, 23 stycznia 2009 21:31
Data ostatniej edycji: pt, 23 stycznia 2009 22:15:57

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę