Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Pomóżmy Jolancie Bielec, nauczycielce – pedagog w Szkole Podstawowej Nr 300 w Warszawie.

1 stycznia br. w nocy, z niewiadomych do dziś przyczyn (strażacy podejrzewają wrzucenie petardy z zewnątrz), gwałtowny pożar całkowicie strawił jej mieszkanie. W ciągu kilku minut straciła dorobek całego życia. Została w tym, co miała na sobie tej Sylwestrowej nocy. Potrzebuje wszystkiego! Przede wszystkim mebli i urządzeń do podstawowego wyposażenia mieszkania.

Koordynacją pomocy dla koleżanki Bielec zajmuje się Urszula Woźniak, prezeska Zarządu Oddziału ZNP Mokotów – Wilanów – Ursynów, Warszawa, ul. Odyńca 57, pok. nr 15, telefon (22) 844-93-32.

Zwracamy się do wszystkich nauczycieli, przede wszystkim członków Związku Nauczycielstwa Polskiego, również o finansowe wsparcie dla dotkniętej nieszczęściem Koleżanki. Przyda się każdy grosz. Pieniądze można wpłacać na konto Mazowieckiego Okręgu ZNP z dopiskiem "pomoc dla Jolanty Bielec". Nr konta: Pekao SA O/ Warszawa 25 1240 6247 1111 0000 4977 1893.

Bądźmy z Nią solidarni w tak trudnej chwili.
Zarząd Oddziału
cz, 08 stycznia 2009 22:55
Data ostatniej edycji: cz, 08 stycznia 2009 23:01:11

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę