Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Złota Odznaka ZNP

Złota Odznaka ZNP, zwana dalej Odznaką, zgodnie z art. 13 i 86 Statutu ZNP jest najwyższym wyróżnieniem Związku Nauczycielstwa Polskiego. Odznaka jest nadawana przez Zarząd Główny ZNP za szczególne osiągnięcia w działalności związkowej, społecznej, oświatowej i naukowej, przyczyniającej się do podniesienia rangi zawodu nauczycielskiego i pozostałych pracowników oświaty oraz realizacji celów i zadań ZNP. Odznaka jest kontynuacją Złotej Odznaki ZNP wydanej z okazji jubileuszu 50-lecia ZNP.

 

UWAGA!!!

  • Uprzejmie prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na prawidłowe przygotowanie wniosków pod względem formalnym i merytorycznym i przekazanie wyłącznie prawidłowo przygotowanych i merytorycznie uzasadnionych wniosków.
  • Informujemy, że tekst uzasadnienia wniosku musi być zawarty w całości w stosownej rubryce wniosku (wielkość czcionki min. 10). Prosimy nie załączać do wniosków dodatkowych kartek z uzupełnieniem treści tegoż uzasadnienia.
WNIOSKI DO ZARZĄDU ODDZIAŁU PROSZĘ SKŁADAĆ W WERSJI ELETKRONICZNEJ!!!
Zarząd Oddziału
so, 13 grudnia 2008 21:35
Data ostatniej edycji: nie, 14 grudnia 2008 09:20:27

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę