Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Rozmowy o emeryturach (3.12.2008)

Wczoraj, 2 grudnia 2008 r. po południu prezes ZNP Sławomir Broniarz i wiceprezes ZG ZNP Jarosław Czarnowski spotkali się z szefem doradców premiera Michałem Bonim oraz Zbigniewem Chlebowskim, przewodniczącym klubu parlamentarnego PO. W spotkaniu wzięła udział również minister edukacji Katarzyna Hall oraz wiceminister resortu Krystyna Szumilas.

Rozmowy dotyczyły uprawnień emerytalnych dla nauczycieli. Przedstawiciele rządu zaprezentowali projekt ustawy o "nauczycielskich świadczeniach kompensacyjnych". Jego szczegóły będą omawiane podczas kolejnego spotkania, do którego dojdzie najprawdopodobniej jeszcze w tym tygodniu. (mk)

Źródło: ZG ZNP


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę