Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

UWAGA WAŻNE!!! - 19 LISTOPADA 2008 - MANIFESTACJA PRACOWNIKÓW OŚWIATY!!!

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW OŚWIATY I SYMPATYKÓW NA MANIFESTACJĘ POD GMACHEM SEJMU W DNIU 19 LISTOPADA 2008 ROKU. POKAŻMY RZĄDZĄCYM NASZE NIEZADOWOLENIE ZE ZMIAN PROPONOWANYCH W POLSKIEJ OŚWIACIE. WALCZMY O DOBRO POLSKIEJ SZKOŁY, O NASZE EMERYTURY I PŁACE!!! UWAGA!!! Chętni do udziału w manifestacji mogą zgłaszać się do poniedziałku 17 listopada 2008 roku w siedzibie Oddziału ZNP w Łomży /osobiście lub telefonicznie/. ADRES: Zarząd Oddziału ZNP w Łomży ul. Sadowa 2 tel/fax. (086) 216-51-94 JS@JS

 

Zarząd Oddziału
so, 15 listopada 2008 16:23
Data ostatniej edycji: so, 15 listopada 2008 17:04:17

 












 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę