Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

List i życzenia prezesa ZNP z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Koleżanki i Koledzy, Szanowni Państwo, Dzień Edukacji Narodowej jest bardzo ważnym momentem dla wszystkich pracowników oświaty, a szczególnie podniosłym dla nauczycieli oraz pracowników szkolnej administracji i obsługi.

 

14 października jest bowiem dniem, w którym Wasza praca jest doceniona przez uczniów, rodziców i samorządowców. Do życzeń dołącza się także Związek Nauczycielstwa Polskiego. To Wy jesteście dziś najważniejsi. Nauczyciele, którzy przez dziesięć miesięcy, pięć razy w tygodniu, a często i także w weekendy, uczą, pomagają, wspierają i opiekują się dziećmi i młodzieżą. Woźne, kucharki, sprzątaczki oraz pracownicy administracji, którzy czuwają, by w szkole wszystko było zorganizowane na najwyższym poziomie.

To dla Was negocjatorzy ZNP przez trzy ostatnie miesiące prowadzili trudne rozmowy z przedstawicielami rządu na temat zmian w prawie oświatowym. Związkom udało się zablokować rządowy pomysł zwiększenia pensum dydaktycznego aż o 4 godziny w tygodniu. Przyznam, że nie wszystko, co mieliśmy w planach udało się osiągnąć. Jednak to nie jest finał naszych działań – także w trakcie prac parlamentarnych nad nowelizacją ustawy o systemie oświaty i Karta Nauczyciela nie odpuścimy!

Dzisiaj, 14 października chcę Wam życzyć jak najwięcej radości, jak najwięcej satysfakcji z efektów pracy i jak największych zarobków! Wszystkiego najlepszego!

 

Sławomir Broniarz
Prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego

Zarząd Oddziału
pon, 13 października 2008 16:39
Data ostatniej edycji: pon, 13 października 2008 16:45:50

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę