Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Odkryj swoje piękno w zdrowiu!

mgr Grażyna Misiuta specjalista promocji zdrowia, kosmetolog, członek POLSKIEGO TOWARZYSTWA MEDYCYNY PREWENCYJNEJ I PRZECIWSTARZENIOWEJ Każdy z nas chciałby jak najdłużej zachować zdrowie, piękny wygląd skóry, żyć w dobrej formie psychicznej i fizycznej. Czy jest to możliwe? Jaką mamy szansę aby marzenia stały się rzeczywistością? Pomocą w osiąganiu celu jest wykorzystanie dynamicznie rozwijającej się promocji zdrowia i kosmetologii przeciwstarzeniowej.

          Rolą promocji zdrowia jest modyfikacja stylu życia oraz przyzwyczajeń żywieniowych poprzez wyrównanie niedoborów  witamin i mikroelementów dla zachowania żywotności organizmu a także dobrego wyglądu mimo upływu lat.
          Podstawą do modyfikacji stylu życia jest dokładna analiza ryzyka występowania chorób cywilizacyjnych i stanu zdrowia. Szczególne znaczenie mają tu choroby układu krążenia, otyłość, cukrzyca, osteoporoza, alergie, depresje oraz choroby nowotworowe.
          Na jakość życia , zdrowia i wyglądu skóry ma niebagatelny wpływ nasza dieta. Troszcząc się o swoje zdrowie należy pamiętać aby nie doprowadzać do nadwagi. Zwracajmy uwagę na to co spożywamy każdego dnia, aby dieta  była dietą optymalną – niskokaloryczną, która zmniejsza zawartość tkanki tłuszczowej, obniża zawartość LDL – „złego cholesterolu”, zwiększa zawartość HDL – „dobrego cholesterolu”. Ważne aby zawierała ryby, warzywa i owoce, białka, antyoksydanty oraz nienasycone kwasy tłuszczowe. Powinna ograniczać do minimum spożycie mięsa, tłuszczu, słodyczy a przede wszystkim eliminację produktów konserwowanych i fast - foody.
        Ogromne znaczenie  w zachowaniu zdrowia ma również aktywność fizyczna,  prawidłowy sen, spotkania towarzyskie, pozytywne nastawienie do życia w każdym jego etapie oraz umiejętność radzenia sobie ze stresem. Pamiętajmy, że wysoki poziom stresu zaburza funkcjonowanie organizmu co przyczynia się również do przedwczesnego starzenia.
 Wśród negatywnych czynników wpływających na zdrowie i urodę jest palenie tytoniu i nadużywanie alkoholu.
Kosmetologia przeciwstarzeniowa oferuje najwyższej jakości produkty kosmetyczne oparte na substancjach bioaktywnych pochodzenia roślinnego, stosując najnowsze osiągnięcia w dziedzinie nauki i biotechnologii. Ukierunkowana jest na rozwiązywanie indywidualnych problemów skóry i jej pielęgnacje dla zachowania zdrowia.

Gabinet:
KOSMETOLOGIA  I PROMOCJA ZDROWIA   
 ul. DMOWSKIEGO 1C  III piętro   


TELEFONICZNA  REZERWACJA   WIZYT tel: 517-044-600,  
e-mail:  gm.kosmetologia@interia.pl, gm.promocjazdrowia@interia.pl

 

OFERTA

    Diagnostyka skóry
    Terapie przy użyciu profesjonalnych kosmetyków i nowoczesnej  aparatury:

•    trądzik młodzieńczy - rozwiązania dla cery tłustej i zanieczyszczonej,
•    cera odwodniona - błyskawiczne nawilżanie,

•    cera wrażliwa z popękanymi naczynkami,

•    cera dojrzała - zabiegi przeciw starzeniu się,
•    atrofia i uszkodzenia spowodowane warunkami zewnętrznymi,
•    programy dla seniorów,
•    kolekcja zabiegów pielęgnacji ciała – cellulite, ujędrnianie, redukcja stresu i napięć mięśniowych, relaksacja,
•    porady i zalecenia pielęgnacji skóry w domu,

    Piramida Zdrowia - edukacja zdrowotna:

•    redukcja czynników ryzyka na występowanie chorób tj. cukrzyca, osteoporoza, choroby układu krążenia, nadciśnienie tętnicze, otyłość i choroby nowotworowe,
•    modyfikacja stylu życia  – utrata tkanki tłuszczowej, ustalanie indywidualnej optymalnej diety, prawidłowy orzeźwiający sen, aktywność fizyczna oraz umiejętność radzenia sobie ze stresem.


       Jeżeli szukają Państwo odpowiedniego miejsca do skorzystania z usług z zakresu profesjonalnej kosmetologii skóry, zadbać o Swoje zdrowie i mają wysokie wymagania to Gabinet: „KOSMETOLOGIA I PROMOCJA ZDROWIA” jest odpowiedni.


        Wieloletnie doświadczenie zawodowe, medyczne wykształcenie (UM w Łodzi, Wydział -Farmaceutyczny, Specjalność – Kosmetologia oraz UM w Łodzi, Wydział Wojskowo – Lekarski, Specjalność – Zdowie Publiczne), komfortowe, intymne pomieszczenia, zabiegi wykonywane przy zastosowaniu produktów kosmetycznych najwyższej jakości oraz przy użyciu nowoczesnej aparatury i jednorazowego sprzętu  spełnią Państwa oczekiwania.
        Zabiegi poprzedzone są profesjonalna diagnozą skóry , informacją o szczegółach zabiegu i omówieniem zasad pielęgnacji. Uważam, że tylko taka forma terapii zapewnia efektywna kurację oraz zadowolenie pacjenta. Otrzymują Państwo również zalecenia dotyczące zdrowego stylu życia tj. zasady prawidłowego odżywiania i eliminacji czynników ryzyka na występowanie chorób cywilizacyjnych.
Jeżeli zainteresowaliście się Państwo oferta gabinetu.


Zapraszam
mgr Grażyna Misiuta

 

(tekst sponsorowany)
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę