Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Grajewo na czysto w tym roku zarobi 84 miliony złotych

Pfleiderer Grajewo SA, producent płyt meblowych i oklein, podtrzymał po pierwszym półroczu prognozę wyników na 2004 rok, zakładającą 84 mln zł zysku netto i 107 mln zł zysku operacyjnego - poinformowała spółka w komunikacie.

W pierwszym półroczu 2004 roku firma zwiększyła zysk netto do 47,2 mln zł z 25,7 mln zł (o 84 proc.) w porównaniu do analogicznego okresu roku ubiegłego. W tym czasie wzrósł też jej zysk operacyjny do 57,2 mln zł z 33,5 mln zł (o 70,6 proc.).

Przychody ze sprzedaży Grajewa w pierwszym półroczu wyniosły 319,2 mln zł, co stanowi wzrost o 32,9 proc. w porównaniu do pierwszego półrocza 2003 roku.

W pierwszej połowie sierpnia Grajewo planuje zakończyć inwestycję w wydłużenie ciągu produkcyjnego płyty surowej, co - zdaniem zarządu firmy - pozwoli na dalsze obniżenie kosztów produkcji i zaspokojenie zwiększającego się popytu.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę