Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Łomżyński Urząd Skarbowy „Przyjazny Przedsiębiorcy”

Urząd Skarbowy w Łomży znalazł się w gronie urzędów wyróżnionych w krajowym finale ogólnopolskiego konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”. To już szósta edycja konkursu Business Centre Club we współpracy z Ministerstwem Finansów.

Jury konkursu stanowili sami przedsiębiorcy, którzy wypełniali specjalne ankiety oceniające poszczególne urzędy skarbowe. Trafiały one później do Kanclerzy Lóż Regionalnych BCC, gdzie na ich podstawie wyłoniono urzędy najlepiej oceniane przez podatników i które reprezentowały następnie swoje województwo na etapie centralnym.
W województwie podlaskim certyfikaty potwierdzające wysoki poziom obsługi podatników odebrali naczelnicy czterech urzędów. Poza Łomżą są to także szefowie dwóch urzędów z Białegostoku i naczelnik Podlaskiego Urzędu Skarbowego. Warto dodać, że Urząd Skarbowy w Łomży certyfikat „Przyjazny Przedsiębiorcy” otrzymał po raz drugi.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę