Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Niemal 4 miliony zysku przez pół roku w PEPEESie

3 miliony 729 tysięcy złotych – to zysk netto (już po odprowadzeniu podatku) łomżyńskiego PEPEESu po pierwszym półroczu. To wręcz rewelacyjny wynik gdy porównamy go do tego osiągniętego przez pierwsze sześć miesięcy roku ubiegłego. Wówczas PEPEES zanotował sięgającą 353 tysięcy złotych stratę. Po dwóch kwartałach 2004 roku przychody netto ze sprzedaży produktów największego w mieście zakładu przemysłowego wyniosły 46 milionów 682 tysiące złotych (ponad 13 milionów więcej niż rok temu).


Z danych finansowych formy wynika, że wypracowany przez nią zysk w rozbiciu na poszczególne akcje spółki wyniósłby ponad 6 złotych i 30 groszy.
Wartość księgowa PEPEESu w rozbiciu na akcje spółki to 67,80zł tymczasem na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych akcje jedynej łomżyńskiej notowanej tam spółki od trzech miesięcy delikatnie spadają. Tylko w środę (04.08.2004) straciły one półtora złotego.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę