Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@

KREW DLA DOKTORA PIOTRA

Społeczność Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących Nr 7 w Łomży apeluje o krew dla jednego z nauczycieli. Piotr Karpiński młody lekarz weterynarii i nauczyciel tej szkoły teraz w Centrum Onkologii w Warszawie, walczy o życie ze złośliwym rakiem.

Aby mu pomóc pełnoletni uczniowie, nauczyciele i dyrekcja chcą oddawać dla niego krew. O to samo apelują też do uczniów i nauczycieli z innych szkół z Łomży i całego województwa podlaskiego.

W szkole akcja oddawania krwi odbędzie się w najbliższą środę 14 maja. Przez cztery godziny od 8.00 do 12.00. w budynku Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących przy ul. Stacha Konwy (w sali nr 45) będzie uruchomiony specjalny punkt poboru krwi.
Z akcją łomżyńskiej Wety jednoczy się środowisko lekarskie. Na hasło: „KREW DLA DOKTORA PIOTRA” krew można oddać w każdym punkcie krwiodawstwa i to ni tylko 14 maja.
Organizatorzy akcji podkreślają, że choć Piotr Karpiński ma grupę krwi B RH+, to przyda się każda krew, bez względu na grupę.

Źródło: 4lomza.pl

Zarząd Oddziału
so, 10 maja 2008 18:07
Data ostatniej edycji: so, 10 maja 2008 18:31:13

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę