Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość na podstawie www.parkiet.com

Najlepsi inwestorzy z Łomży!!!

Rafał Kisielewski z Łomży wygrał III Mistrzostwa Polski Inwestorów Giełdowych Parkiet Challenge 2008 w kategorii Akcje. Mimo, że indeksy na Giełdzie Papierów Wartościowych tracą na wartości łomżanin w ciągu trzech miesięcy swój kapitał pomnożył o 52%. Kolejne miejsca na podium zajęły Magdalena Chmiel z Jaworza (wzrost o 38 proc.) i Marta Kisielewska z Łomży (28 proc.). Łomżanin za wygranie mistrzostw, poza zarobionymi pieniędzmi, otrzyma także samochód citroen C6 exclusive.

Aby wziąć udział w III Mistrzostwach Polski Inwestorów Giełdowych „Parkiet Challenge 2008” każdy z graczy musiał zainwestować prawdziwe pieniądze. Wartość kapitału własnego określono na 10 tys. zł. Zadaniem zawodników było pomnożenie tych pieniędzy, poprzez ich inwestowanie w wybrane akcje spółek oraz kontrakty terminowe w okresie od 1 lutego do 30 kwietnia. W ramach mistrzostw zawodnicy mogli konkurować w jednej wybranej lub w obydwu kategoriach. Każdy składał zlecenia na warunkach zgodnych z regulaminem i na warunkach Domu Inwestycyjnego BRE Banku. Zwycięzcą mistrzostw w danej kategorii został zawodnik, który po rozliczeniu wszystkich zrealizowanych transakcji wypracował największy zysk procentowy w stosunku do początkowego kapitału.

W kategorii kontrakty mistrzostwa wygrał Dariusza Maja z Inowrocławia jego wartość rachunku inwestycyjnego wzrosła o prawie 1060 proc. Wysokimi zyskami mogą również pochwalić się drugi w kategorii Kontrakty Krzysztof Piróg, którego portfel wzrósł o 415 proc. oraz Adrian Krawczyk, który zyskał 330 proc.

Najlepsi uczestnicy "Parkiet Challenge 2008" poza realnie wypracowanymi zyskami otrzymają również cenne nagrody. Każdy ze zwycięzców w kategorii Kontrakty terminowe i Akcje dostanie citroena C6 exclusive. Nagroda za drugie miejsce to motocykl suzuki bandit 1250 A, a za trzecie multimedialny zestaw kina domowego.

zobacz: ROZMOWA "Parkietu" z Rafałem Kisielewskim, zwycięzcą "Parkiet Challenge 2008" w kategorii Akcje 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę