Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Sekcja Krajowa Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność” - KOMUNIKAT!!!

KOMUNIKAT Nr 2 Sztabu Protestacyjnego Sekcji Krajowej Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność” z posiedzenia w dniu 10 kwietnia 2008 r.

Sztab Protestacyjny Sekcji Krajowej Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność” w związku z:

a) Brakiem odpowiedzi Ministerstwa Edukacji Narodowej na pismo z 29 lutego br. – wezwanie do rozmów w sprawie postulatów sporu „Solidarności” oświatowej z Rządem RP,

b) Przyjęciem przez Ministerstwo Edukacji Narodowej tzw. rozporządzenia płacowego dla nauczycieli w wersji niezgodnej z postulatami związkowymi, 

c) Medialnymi informacjami o wykreśleniu nauczycieli z projektu ustawy o tzw. emeryturach pomostowych,

postanawia:

1)...

2)...

3) Wezwać struktury „Solidarności” oświatowej do poparcia strajku organizowanego przez Związek Nauczycielstwa Polskiego, uznając za słuszne -  i zgodne z naszymi - zgłoszone w nim postulaty. Sztab zwróci się do Sekcji Regionalnych Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność” o podjęcie pilnych rozmów z okręgowymi strukturami ZNP i wypracowanie wspólnych form działania – protestu, tak podczas pikiety 29 kwietnia, jak i strajku 27 maja br.. Sztab Protestacyjny zwraca uwagę, że stanowisko to jest zgodne z listem, jaki w styczniu br. Sekcja Krajowa wystosowała do innych związków zawodowych działających w oświacie, o podejmowanie wspólnych działań na rzecz poprawy sytuacji w oświacie.

...

Przewodniczący SKOiW NSZZ „Solidarność”

Stefan Kubowicz

Zarząd Oddziału
so, 19 kwietnia 2008 09:33
Data ostatniej edycji: so, 19 kwietnia 2008 09:48:15

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę