Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Oświatowa "Solidarność" dołączy do strajku ZNP

Sztab protestacyjny Sekcji Krajowej Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność” zdecydował 9 kwietnia, że członkowie „Solidarności” będą mogli dołączyć do organizowanego 27 maja przez Związek Nauczycielstwa Polskiego strajku w szkołach.

Członkowie „Solidarności” zapowiadają także zorganizowanie pikiet w 16 miastach wojewódzkich, domagając się rozmów z rządem na temat swoich postulatów.

Przewodniczący SKOiW „S”, Stefan Kubowicz, zapowiedział, że jego związek wystosuje zaproszenia do udziału w pikietach do innych związków zawodowych, w tym Związku Nauczycielstwa Polskiego.

ZNP wystosował już do oświatowej "Solidarności" list zapraszający do współpracy.

(mk)

Zarząd Oddziału
pt, 11 kwietnia 2008 19:20
Data ostatniej edycji: pt, 11 kwietnia 2008 19:25:02

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę