Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Grajewo w górę

11 złotych nawet tyle można było dziś zarobić na jednej akcji grajewskiego Pfleiderer'a. Akcje spółki osiągnęły rekordową wartość 227 złotych za sztukę. Takiego wyniku spółka nie notowała nigdy w historii. Pod koniec sesji cena nieco spadła i ostatecznie wyniosła 221 złotych, ale to i tak o 7 złotych więcej niż na otwarciu notowań.


Walory dawnego Zakładu Płyt Wiórowych w Grajewie nieprzerwanie rosną już od maja tego roku. Trzy miesiące temu za jedna akcję Pfleiderera na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych płacono zaledwie 160 złotych. Dodajmy, że ostatnio spółka przeprowadziła emisję akcji serii D. Sprzedano 1.600.000 walorów spółki po 180 zł za sztukę. Jutro (we wtorek 27 lipca) akcjami tymi po raz pierwszy inwestorzy będą mogli obracać na warszawskim parkiecie.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę