Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Zakupy MPWIKu

Ponad 450 tysięcy złotych wyda Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Łomży na zakupy nowego sprzętu. Właśnie rozstrzygnięto przetargi na dostawy samochodu pogotowia technicznego i koparko–ładowarki. Pierwszy przetarg wygrała łomżyńska firma Auto Zawadzki. W ciągu dwóch tygodni ma dostarczyć do miejskiej spółki samochód warty 108 tysięcy 700 złotych.

Kilkakrotnie większą wartość ma koparko-ładowarka. Przetarg na jej dostawę wygrała toruńska firma INTERHANDLER, a wartość tej maszyny to niemal 350 tysięcy złotych. Także ona musi do Łomży dojechać do 10 sierpnia.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę