Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

Gabinety lekarzy rodzinnych będą otwarte

W środę lekarze rodzinni nie zamkną swoich gabinetów lekarskich. Wieczorem Porozumienie Zielonogórskie osiągnęło porozumienie z Narodowym Funduszem Zdrowia odnośnie umów na podstawową opiekę zdrowotną w 2008 roku. W przypadku Łomży i województwa podlaskiego groźba zamknięcia dotyczyła około 70 – 80% gabinetów lekarzy rodzinnych.

Lekarze straszyli zamknięciem gabinetów i domagali się umów z Funduszem jedynie na cztery miesiące. Kością niezgody była m.in. sprawa oprogramowania informatycznego potrzebnego do rozliczania sie lekarzy z NFZ-em. Zgodnie z wczorajszym porozumieniem umowy pomiędzy lekarzami a NFZ-etem zawarte zostaną na cały 2008 rok a w czerwcu 2008 roku dokonana będzie analiza realizacji planu finansowego NFZ celem utrzymania w roku 2008 nakładu na POZ na poziomie nie mniejszym niż pierwotnie planowany.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę