Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 17 maja 2021 napisz DONOS@
Gazeta Bezcenna nr 228

Horoskop 2008

Wszystkie noworoczne horoskopy są optymistyczne... Z tym - jest różnie.

Baran
Osoby spod tego znaku mają przechlapane już od urodzenia. Jeżeli jednak z tego powodu nazywają Cię baranem, nie powinieneś się zacietrzewiać. Możesz śmiało pozwać rodziców. Trybunał w Strasburgu i okręgowy w Łomży będzie Ci przychylny. Odszkodowanie za „złe urodzenie” wypłaci łomżyński szpital. Szpitalowi zostanie bowiem trochę pieniędzy, bo opuszczą go lekarze. Jak co roku zresztą...

Byk
To brzmi dumnie. Byki się wysterylizuje... To znaczy. Przepraszam... Bykom się wykrystalizuje! Sytuacja materialna oczywiście. Dzięki unieważnieniu wszelkich możliwych inwestycji, przez wszystkie możliwe sądy, Byk z Łomży będzie mógł sobie kupić działkę z drugiej ręki... kopyta znaczy.

Bliźnięta
Po przegranych wyborach  bliźniętom trudno będzie dojść do siebie. Nie dzielcie jednak włosa na czworo! Wiadomo, że co dwie głowy to nie jedna. Nawet półgłówki jakoś wyjdą na swoje, byle razem.

Rak
Nieborak. Dalej będzie się miotał z ustawieniem wstecznych lusterek. Pozostanie jednak przy swoich przyzwyczajeniach i dalej będzie się pluskał tylko w czystej wodzie. Tylko od czasu do czasu zamieniając środowisko na czysty spirytus.

Lew
Vel Rywin. Możesz spać spokojnie. Białostocka prokuratura, również w tym roku nie znajdzie członków Grupy Trzymającej Władzę.   

Panna
Jak co roku panny będą miały branie w biznesie. Mężatki biznesmenów zresztą też. Kobiety urodzone pod znakiem Panny są dobroduszne, uczciwe i bojaźliwe. Polska to przecież rodzaj żeński... Łomża też.

Waga
Wiele w tym roku postawisz na szali. Twoja walka z nadwagą skazana jest jednak na porażkę. Eksperci radzą by po prostu nie stawać na wadze, bo najlepszą wagą do ważenia przyjaźni jest nieszczęście. Życiowymi ciężarkami się jednak nie przejmuj. Wiaderko kawioru i do przodu...

Skorpion
Pion w nazwie nie oznacza wcale, że nie znajdziesz się w poziomie. Przypomnij sobie, co działo się jeszcze na długo przed zakończeniem sylwestrowej zabawy.

Strzelec
Strzelec w rodzinie to rozkład każdego małżeństwa. Nawet u sąsiadów – jak pisał Tym na temat Byka. Prostolinijny nawet na zakręcie.

Koziorożec
Szczególnie w związkach partnerskich musisz być czujny. Zapewne jeden róg Ci wystarczy.
Wiele wolnych ptaków zostanie zaobrączkowanych. Może to okazać się bolesne, niekoniecznie od razu.

Wodnik
Brzydkie Wodniki mogą wejść w tym roku w stały związek... gdy zamarzną w przerębli.

Ryby
Podobnie jak u dzieci, również u ryb kłopot z głosem. Jeżeli jesteś radnym, posłem lub senatorem nie załatwisz więc wiele. Pamiętaj jednak o jeszcze jednym przysłowiu. Oczywiście, że o rybce, która lubi pływać. Dzięki temu sporo osiągniesz negocjując za kulisami. W tym roku lobbyści muszą niestety uważać na chorobę filipińską i dyktafony.

Mariusz Rytel


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę