Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 maja 2024 napisz DONOS@

INFOLINIA DLA WYCHOWAWCY!!!

Jeśli jesteś nauczycielem i masz problem wychowawczy skorzystaj z bezpłatnych konsultacji ze specjalistami.

Infolinia dla Wychowawcy, pierwszy telefon zaufania dla nauczycieli, działa pod numerem 0801 800 967 w każdy poniedziałek i czwartek w godz. 17.00 - 19.00.

O Infolinii dla Wychowawcy

Ważne!
Porady są bezpłatne. Nauczyciel płaci tylko za połączenie telefoniczne. Całkowity koszt połączenia, jaki poniesie osoba dzwoniąca niezależnie od czasu trwania rozmowy wynosi 0,29 zł plus VAT. – Jeśli Infolinia okaże się strzałem w dziesiątkę i nauczyciele będą z niej korzystać to od września rozszerzymy nasz projekt o dodatkowe godziny bądź nawet dni.

Specjaliści

Infolinię dla Wychowawcy obsługuje zespół specjalistów złożony z doświadczonych psychologów i pedagogów, którzy przeszli specjalne szkolenia dotyczące m.in. technik prowadzenia rozmów z nauczycielami i standardów pracy przy telefonie zaufania. Wszyscy konsultanci Infolinii dla Wychowawcy posiadają analityczne podejście do zagadnień związanych z uczeniem i wychowywaniem dzieci, są bardzo dociekliwi. Dzięki temu potrafią znaleźć istotę problemu i zaproponować skuteczne rozwiązania. Na ich pracą czuwa Pani Marta Ziemska, menadżer oświaty, metodyk, trener z obszaru zagadnień społecznych i umiejętności interpersonalnych. Marta Ziemska współtworzyła Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”. Jest współtwórcą pierwszej ogólnopolskiej kampanii społeczno-edukacyjnej „Powstrzymać przemoc domową" - „Bo zupa była za słona”, jest także Certyfikowanym Specjalistą ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie.

Zarząd Oddziału
wt, 06 listopada 2007 20:09
Data ostatniej edycji: wt, 06 listopada 2007 20:17:30

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę