Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

PEPEES na razie poza strefą

Firma PEPEES nie będzie realizować swoich inwestycji na terenach, które mają się znaleźć w łomżyńskiej podstrefie Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Przynajmniej na razie. Członkowie zarządu spółki, prezes Andrzej Kiełczewski i dyrektor Adam Karaś skierowali do władz Łomży pismo wyjaśniające okoliczności takiej decyzji. Zasadniczym powodem są zmiany wprowadzone w lutym i lipcu tego roku w przepisach dotyczących SSSE oraz gospodarki gruntami we wszystkich specjalnych strefach. W związku z tym „spółka nie może zrealizować zaplanowanych i przygotowywanych inwestycji w strefie” – piszą szefowie PEPEES.

Jak dodają, firma dysponuje odpowiednimi terenami i rozważa inne warianty inwestowania, które będą zgodne z najnowszymi regulacjami w sprawie stref, ale wymaga to nowych analiz i biznesplanów.
Pepees listu intencyjnego w sprawie inwestowania w podstrefie formalnie nie wycofał.
- Życzymy łomżyńskiej podstrefie i wchodzącym do niej inwestorom sukcesu – mówi Andrzej Kiełczewski, prezes PEPEES. – Dla nas też sprawa nie jest jeszcze i zakończona i nie wykluczam, że za jakiś czas również nasze inwestycje znajdą się na terenach podstrefy.
(MG)  

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę