Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

V Wojewódzki Turniej Brydża Sportowego Nauczycieli i Pracowników Oświaty ROZSTRZYGNIĘTY!!!

07.10.2007 dbył się V Wojewódzki Turniej Brydża Sportowego Nauczycieli i Pracowników Oświaty w kategorii par o Puchar Prezesa Zarządu Okręgu ZNP.

W turniejowych zmaganiach uczestniczyło dziewięć par. W tym roku zwycięzcami turnieju została para ADAM MYŚLIWIEC i WŁODZIMIERZ KRÓLAK. Pozostałe wyniki: II MIEJSCE - Stanisław Walewski i Leszek Zalewski, III MIEJSCE - Zygmunt Cichocki i Wiesław Sienkiewicz, IV MIEJSCE - Mieczysław Małkowski i Roman Święcki, V MIEJSCE - Waldemar Blusiewicz i Tadeusz Kucharzewski, VI MIEJSCE - Jarosław Pogorzelski i Zbigniew Randzio oraz Tomasz Szewczyk i Sebastian Wybranowski, VIII MIEJSCE - Wiesława Alińska i Anatoliusz Jastrzębski, IX MIEJSCE - Eugieniusz Nalewajko i Lech Wyrwas. /JS/

 

Zarząd Oddziału
cz, 11 października 2007 12:10
Data ostatniej edycji: cz, 11 października 2007 12:36:26

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę