Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 lipca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Nie powiódł się konkurs na świadczenie usług medycznych w łomżyńskim szpitalu.

Mimo, że ogłoszenie było dostępne w prasie ogólnopolskiej i internecie, wpłynęła tylko jedna oferta od lekarza z Białegostoku. Jak się nieoficjalnie dowiedziało Polskie Radio Białystok lekarze z dwóch oddziałów łomżyńskiego szpitala mieli przygotowane oferty. W związku z wczorajszymi deklaracjami wicemarszałka Marka Olbrysia i szansą na porozumienie nie złożyli ich jednak w przewidzianym w konkursie terminie.

 Dyrektor tydzień temu ogłosił konkurs na świadczenie usług medycznych na 15 oddziałach. Jednak już w czerwcu Izba Lekarska wydała zalecenie, żeby lekarze nie brali udziału w konkursach, które osłabiają pozycję protestujących.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę