Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

V Wojewódzki Turniej Brydża Sportowego Nauczycieli i Pracowników Oświaty

w kategorii par o Puchar Prezesa Zarządu Okręgu ZNP

          Zarząd Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Łomży  i Oddziałowa Sekcja Brydża Sportowego w Łomży organizuje już V Wojewódzki Turniej Brydża Sportowego Nauczycieli i Pracowników Oświaty w kategorii par o Puchar Prezesa Zarządu Okręgu ZNP, na który zaprasza nauczycieli i  pracowników  oświaty /współmałżonków, dzieci/. Warunkiem uczestnictwa w turnieju jest udział w parze co najmniej 1 nauczyciela /pracownika oświaty czynnego bądź emerytowanego/.Turniej odbędzie się  7  października 2007 r. /niedziela/, godz. 10.00 w Klubie Nauczyciela , Łomża, ul. Sadowa 2, II piętro.Wpisowe od uczestnika wynosi 10 zł. Dla zwycięskich par przewidujemy dyplomy, puchary i nagrody.   Zgłoszenia uczestnictwa /pisemne lub telefoniczne/ przyjmujemy do 1 października 2007r. Zapisy w dniu turnieju do godz. 945.

 

Zarząd Oddziału
cz, 20 września 2007 14:18
Data ostatniej edycji: cz, 20 września 2007 14:29:21

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę