Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

POSIEDZENIE PREZESÓW OGNISK ZNP

Zapraszam na posiedzenie otwarte prezesów Ognisk ZNP , które odbędzie się w dniu 27.09.2007r. /czwartek/ o godz. 14.00 w Zespole Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących Nr 7 w Łomży , ul. Stacha Konwy 11.

Tematem posiedzenia będzie sytuacja w oświacie, omówienie działań ZG ZNP w sprawie utrzymania uprawnień emerytalnych nauczycieli oraz sprawy związkowe – realizacja ZFŚS, realizacja podwyżek płac dla administracji i obsługi, dane statystyczne (proszę o dostarczenie aktualnej listy członków ogniska ZNP w placówce zgodnej z listą odprowadzanych składek członkowskich).

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę