Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Dyrektor podwyższa ofertę... i ogłasza konkursy

Główne zdjęcie
Marian Jaszewski

Podwyżka po 500 zł netto (a nie brutto), a także wykreślenie z tekstu proponowanego porozumienia zapisu, że przez kolejne 15 miesięcy nie można zorganizować strajku - to nowe propozycje Mariana Jaszewskiego dla lekarzy łomżyńskiego szpitala. W zamian dyrektor chce aby lekarze wycofali złożone wcześniej wypowiedzenia z pracy. - Dwóch z ok. 80 dziś już to uczyniło – podkreśla Jaszewski.

Marian Jaszewski podkreśla, że na odpowiedź lekarzy na nowe propozycje czeka do środy rano. Jeśli lekarze ponownie odrzuca propozycję jeszcze tego dnia może stać podjęta decyzja, o wstrzymaniu przyjmowaniu pacjentów na niektóre oddziały.
- Na pewno nie grozi to wszystkim oddziałom szpitala, ale nie można dłużej tego przeciągać tłumaczy Jeszewski.   
Aby zapewnić opiekę medyczna pacjentom, po 1 października dyrektor ogłosił konkurs ofert na kontrakty lekarskie. Odpowiednie ogłoszenia jutro ukażą się w prasie ogólnopolskiej. Lekarze którzy chcieliby przejść na kontrakty na złożenie własnych ofert mają czas do 26 września.
- Oczywiście nie obowiązują już te propozycje 6800 zł dla lekarzy pracujących na oddziałach i 4 tys zł dla tych z przychodni, a to ile który dostanie będzie zależało od rokowań – podkreśla dyrektor Jaszewski

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę