wtorek, 22 października 2019 napisz DONOS@

Dyrektor podwyższa ofertę... i ogłasza konkursy

Podwyżka po 500 zł netto (a nie brutto), a także wykreślenie z tekstu proponowanego porozumienia zapisu, że przez kolejne 15 miesięcy nie można zorganizować strajku - to nowe propozycje Mariana Jaszewskiego dla lekarzy łomżyńskiego szpitala. W zamian dyrektor chce aby lekarze wycofali złożone wcześniej wypowiedzenia z pracy. - Dwóch z ok. 80 dziś już to uczyniło – podkreśla Jaszewski.

Marian Jaszewski
Marian Jaszewski
Marian Jaszewski podkreśla, że na odpowiedź lekarzy na nowe propozycje czeka do środy rano. Jeśli lekarze ponownie odrzuca propozycję jeszcze tego dnia może stać podjęta decyzja, o wstrzymaniu przyjmowaniu pacjentów na niektóre oddziały.
- Na pewno nie grozi to wszystkim oddziałom szpitala, ale nie można dłużej tego przeciągać tłumaczy Jeszewski.   
Aby zapewnić opiekę medyczna pacjentom, po 1 października dyrektor ogłosił konkurs ofert na kontrakty lekarskie. Odpowiednie ogłoszenia jutro ukażą się w prasie ogólnopolskiej. Lekarze którzy chcieliby przejść na kontrakty na złożenie własnych ofert mają czas do 26 września.
- Oczywiście nie obowiązują już te propozycje 6800 zł dla lekarzy pracujących na oddziałach i 4 tys zł dla tych z przychodni, a to ile który dostanie będzie zależało od rokowań – podkreśla dyrektor Jaszewski

 
190904015236.gif
180410021817.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę