Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Sprawdź za darmo swoje zęby

Ruszyła kolejna edycja programu edukacyjnego Colgate i Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego pod hasłem Program Totalnej Ochrony Jamy Ustnej. We wrześniu w wybranych gabinetach stomatologicznych w całym kraju można skorzystać z bezpłatnych przeglądów dentystycznych. W Łomży do akcji przyłączyło się blisko 20 gabinetów stomatologicznych.

Stan zdrowia jamy ustnej Polaków w stosunku do mieszkańców innych krajów Europejskich nie jest zadowalający. Wynika to z braku wiedzy na temat zagrożeń związanych z nieprawidłową higieną jamy ustnej i niewystarczająco częstych wizyt profilaktycznych (przeglądów dentystycznych). Polacy boją się chodzić do dentysty, 57% robi to rzadziej niż raz w roku, a ponad połowa udaje się do stomatologa dopiero wówczas, kiedy sytuacja staje się poważna. Jedynie 31% badanych dokonuje systematycznych przeglądów stomatologicznych, a właśnie przegląd jest pierwszym krokiem na drodze do zdrowych zębów. Zachęcenie do takich systematycznych przeglądów jest celem akcji. W Łomży z bezpłatnych przeglądów stomatologicznych można skorzystać w następujących gabinetach dentystycznych:
Kierzkowa 20, Zaciszna 5, Szosa Zambrowska 1/27, Polowa 15 lok. 76, Niemcewicza 2/29, Hipokratesa 31, Aleja Legionów 40, Mazowiecka 1 lok. 6, Wyszyńskiego 16, Wyszyńskiego 26, Sz. Zambrowska 1/27, Księcia Janusza I 11, Ks. Anny 5/32, Wojska Polskiego 161, Cisowa 5
Wszelkie informacje na temat programu oraz listę gabinetów stomatologicznych biorących udział w akcji uzyskasz dzwoniąc na bezpłatny numer infolinii 0 800 22 33 44. Infolinia dostępna będą przez cały okres trwania programu. Zobacz też: www.colgate.pl

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę