Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@

Szansa na zarobek

Jeszcze około 30 osób może przyjąć firma PEPEES S.A. w Łomży do sezonowej pracy w okresie kampanii przerobu ziemniaka. Poszukiwani są ładowacze mający uprawnienia do obsługi wózków widłowych oraz robotnicy do prac magazynowych i pomocniczych.


- Myślę, że możemy zaoferować wynagrodzenie, które będzie istotnym wsparciem domowych budżetów – mówi Andrzej Kiełczewski, Prezes Zarządu PEPEES. – Zwłaszcza w okresie, gdy pojawiają się wydatki związane ze szkołą, zakupami zimowej odzieży, opału, świętami Bożego Narodzenia.
Sezonowe zatrudnienie w PEPEES potrwa od września do grudnia.
- Zainteresowanie jest spore, nie mniejsze niż w poprzednich latach, ale jeszcze nieco wolnych miejsc zostało – dodaje Andrzej Kiełczewski.
Spółka zaprasza szczególnie osoby, które już w przeszłości brały udział w kampanii ziemniaczanej w łomżyńskiej krochmalni. Kandydaci powinni legitymować się odpowiednim stanem zdrowia i gotowością do pracy na trzy zmiany.
- O pracowitości i sumienności chyba nie muszę wspominać – uśmiecha się prezes.
Zgłoszenia zainteresowanych przyjmowane są w dziale personalnym w biurowcu PEPEES przy ul. Poznańskiej 121 do 17 sierpnia.  
(MG)

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę