Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Grajewianie oddali krew

Główne zdjęcie
fot. e-grajewo.pl

24 litry krwi pozyskało wczoraj łomżyńskie Centrum Krwiodastawa i Krwiolecznictwa. Krwiobus – czyli specjalny ambulans do poboru krwi wyjechał do Grajewa. Akcję pod hasłem „Ognisty ratownik, gorąca krew” zorganizowali miejscowi strażacy. Przez blisko sześć godzin krwiobus był zaparkowany przy kościele Św. Trójcy. Chętnych do podzielenia się najcenniejszym darem było wielu. Oddało ją 55 osób z czego 20 po raz pierwszy.

Dziś krwiobus do południa ma oczekiwać na krwiodawców przed Urzędem Miasta w Kolnie, jutro w godzinach od 8.30 do 16.00 na Starym Rynku w Łomży, a w czwartek do południa obok sklepu LIDL w Zambrowie.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę