Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Najlepsza jest... Mlekpol

Spółdzielnia MLEKPOL z Grajewa, producent m.in. wyrobów marki Łaciate, zajęła pierwsze miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Najlepszych Spółdzielni Mleczarskich za rok 2006. Ranking przeprowadziły redakcje „Przeglądu Gospodarczego” w „Gazecie Prawnej i „Rzeczy o Biznesie” w „Rzeczpospolitej”.

Głównym kryterium oceny spółdzielni były opinie konsumentów o produktach mleczarskich poszczególnych producentów. Zwycięstwo w rankingu świadczy o dostrzeganiu przez klientów wysokiej jakości produktów oraz dopasowania się producenta do potrzeb rynku i oczekiwań konsumentów.
MLEKPOL skupuje i przerabia największą ilość mleka w kraju. W 2006 było to prawie 906 mln. litrów. Spółdzielnia posiada ponad 30 proc. udział w rynku mleka UHT w kraju.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę