Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Royal Unibrew może kupić Browar Łomża

Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wydał zgodę na kupno przez Royal Unibrew A/S 100 proc. udziałów Browaru Łomża od Pepesu. Pozytywna decyzja Prezesa UOKIK jest głównym warunkiem zawieszającym zawarcie umowy rozporządzającej udziałami oraz dokonanie faktycznego zamknięcia transakcji, która zapoczątkowano w lutym tego roku.

Wówczas Pepees zawarł warunkową umowę sprzedaży Browaru Łomża duńskiej firmie za 126 mln zł. Zawarcie umowy ostatecznej ma nastąpić do 15 czerwca 2007 r.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę