Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wojewódzki konsultant ds. uzdrowisk z Łomży

Główne zdjęcie
Joanna Eliasz-Kosińska

Joanna Eliasz-Kosińska z Łomży została powołana na stanowisko konsultanta wojewódzkiego w zakresie balneoklimatologii i medycyny fizykalnej czyli lecznictwa uzdrowiskowego. W tej chwili na terenie województwa podlaskiego są dwa uzdrowiska w Augustowie i Supraślu, ale jak twierdzi nowy konsultant wojewódzki jej głównym celem będzie działanie zmierzające do otwarcia drzwi województwa na szukanie źródeł naturalnych, które mogą być wykorzystane w lecznictwie uzdrowiskowym.


Akt powołania konsultanta w zakresie balneoklimatologii i medycyny fizykalnej wojewódzkiego wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski wręczył Joannie Eliasz-Kosińskiej w środę w delegaturze PUW w Łomży.
Mówił przy tym, że mam nadzieję że obecne uzdrowiska będą się rozwijać i umacniać bo póki co infrastruktura uzdrowiskowa jest skromna. Dodawał także, iż liczy, że do Augustowa i Supraśla dołączą jeszcze jakieś inne miejsca z uwagi na to, że nasze województwo ma duże walory przyrodnicze.  

Joanna Eliasz-Kosińska jest z-ca do spraw medycznych w Centrum Rehabilitacji Caritas na Rybakach w Łomży.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę