Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@
artykuł sponsorowany

Blum w kuchni...

Główne zdjęcie
elektryczne szuflady Bluma

Ponad stu stolarzy – producentów mebli kuchennych z regionu spotkało się w Łomży na szkoleniu austriackiej firmy Blum – produkującej najwyższej jakości akcesoria meblowe. Podczas spotkania odbyła się polska premiera elektrycznych szuflad Bluma, które na świecie po raz pierwszy pokazano w ubiegłym roku. Szkolenie zorganizował łomżyńska firma Centr-Mebel, która jest regionalnym dystrybutorem wszystkiego co potrzebne do produkcji mebli.

Grzegorz Kurak – właściciel firmy Center-Mebel
Grzegorz Kurak – właściciel firmy Center-Mebel
elektryczne szuflady Bluma
elektryczne szuflady Bluma
elektryczne szuflady Bluma
elektryczne szuflady Bluma

Łomżyńska firma Center-Mebel z Blum'em współpracuje już od 8 lat. Jak podkreśla Grzegorz Kurak – właściciel firmy – to przede wszystkim dlatego, że produkowane w Austrii akcesoria meblowe są najwyższej jakości.
- To takie mercedesy wśród i zawiasów – żartobliwie ocenia produkty Blum Grzegorz Kurak. - Wszystkie one mają wieczystą gwarancję, a to oznacza, ze są praktycznie niezniszczalne – dodaje.   O tym, że produkty firmy Blum, są najwyższej jakości doskonale wiedzieli uczestniczący w spotkaniu stolarze i producenci mebli. Przyszli tu nie po to by utwierdzać się w tym przekonaniu, ale by zobaczyć co nowego pojawia się na runku... Co rusz wprowadzane są bowiem nowe produkty, które ułatwiają pracę w kuchni.
Wśród nowinek prezentowanych podczas łomżyńskiego szkolenia wyróżniały się nowe szuflady, sterowane elektronicznie.
- Wystarczy lekko nacisnąć i szuflada sama się wysuwa. Kolejne lekkie pchnięcie i sama łagodnie się zamyka – podkreśla przedstawiciel firmy Blum Tomasz Bielecki. - To absolutna polska premiera tego rodzaju systemu zamykania szuflad - dodaje.
Prezentujący kuchenne nowinki podkreślają, że spotkania takie jak to w Łomży są bardzo ważne także dla inżynierów firmy Blum opracowujących nowe rozwiązania, które można zastosować w meblach kuchennych.
- Te szkolenia są też po to abyśmy mogli dokładnie poznać wymagania klientów i byśmy mogli stworzyć kuchnię jutra – mówi Tomasz Bielecki.

Zorganizowane przez firmę Center Mebel szkolenie adresowane było wyłącznie do producentów mebli, ale prezentowane tu rozwiązania są dostępne dla każdego. W salonie firmy przy Alei Legionów 141 F funkcjonuje specjalna ekspozycja gdzie wszyscy, którzy zastanawiają się nad tym jak powinna wyglądać ich nowa kuchnia mogą na miejscu sprawdzić m.in. to jak wyglądają szuflady zbudowane w oparciu o systemem firmy Blum, i jak łagodnie potrafią zamykać się drzwiczki szafek kuchennych.  
- Oczywiście obok produktów firmy Blum mamy także zawiasy, zamki, szuflady i inne akcesoria także wszystkich innych czołowych producentów z tej branży – podkreśla Grzegorz Kurak. - Każda pani domu, która chce zmienić swoją kuchnię powinna odwiedzić nasz salon nie po to by zobaczyć jak będzie wyglądała jej nowa kuchnia, ale by móc przekonać się jak wszystko w tej kuchni powinna działać – dodaje właściciel firmy Center-Mebel.

    zobacz: www.center-mebel.pl

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę