Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Prezes ten sam

Główne zdjęcie
Zarząd Łomżyńskiej Izby Przemysłowo-Handlowej

Maciej Krzysztof Zajkowski został wybrany Prezesem Łomżyńskiej Izby Przemysłowo-Handlowej na kolejną dwuletnią kadencję. W czwartkowy wieczór przedsiębiorcy zrzeszeni w tej największej organizacji gospodarczej Łomży wybrali jej nowe władze... Ze starego zarządu Izby do nowego poza prezesem przeszły jeszcze dwie osoby - Stanisław Kaczyński i Artur Filipkowski.

W Walnym  Sprawozdawczo – Wyborczym Zgromadzeniu Członków Łomżyńskiej Izby Przemysłowo-Handlowej uczestniczyło około 40 przedsiębiorców. Członkowie Izby udzielili absolutorium ustępującym władzom organizacji po czym wybrali nowe... Oprócz Macieja Zajkowskiego, który ponownie został prezesem Izby, do nowego zarządu weszli jako wiceprezesi Artur Truszkowski i Artur Filipkowski, oraz jako członkowie Daniel Puławski, Sylwester Modzelewski, Stanisław Kaczyński i Wojciech Dąbrowski.

Władze Izby w nowej kadencji chcą przede wszystkim skupić się na dobrej współpracy z władzami Łomży dla dobra przedsiębiorców i miasta. Biznesmeni postanowili także częściej niż dotychczas spotykać się aby wymieniać poglądy i podejmować wspólne przedsięwzięcia. Mają także zacieśnić współpracę z Podlaskim Forum Gospodarczym aby głos przedsiębiorców z Łomży był bardziej słyszalnych także w województwie.
- Mam nadzieję, że działania jakie będziemy podejmować przyciągną do Izby nowych przedsiębiorców tak aby nasza organizacja była jeszcze silniejsza – mówił po wyborze na kolejną kadencję Prezesa Zarządu Łomżyńskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Maciej Zajkowski.    

Poza rozliczeniem starych i wyborem nowych władz Walne Sprawozdawczo – Wyborcze Zgromadzenie Członków Łomżyńskiej Izby Przemysłowo-Handlowej dokonało także kilku zmian w statucie organizacji. Z tych istotniejszych na uwagę zasługuje zmiana sposobu wyborów prezesa Izby. Począwszy od nowej kadencji prezes Izby będzie wybierany bezpośrednio przez członków. Poza tym wówczas wydłuży się także z dwóch do trzech lat kadencja władz Izby.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę