Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 lipca 2024 napisz DONOS@

Ankieta dla podatników PUS

Podlaski Urząd Skarbowy chcąc obsługiwać swoich podatników na jeszcze wyższym, niż dotychczas poziomie przygotował specjalną ankietę, w której podatnicy będą mogli wyrazić swój poziom zadowolenia z obsługi w tymże urzędzie.

Już w najbliższych dniach ankieta trafi do rąk wszystkich 370 podatników PUSu. Będą się oni mogli wypowiedzieć m.in. na temat tego, jak oceniają pracowników PUS, jak oceniają przydatność przekazywanych im informacji i jaką drogę ich dostarczenia preferują, jak ogólnie oceniają prace urzędu, a nawet czy spotkali się kiedykolwiek z nieetycznym postępowaniem któregoś z pracowników PUSu.
- Serdecznie zapraszamy do uczciwego wypełnienia tej ankiety i zwrócenia jej do naszego urzędu, bo to pozwoli nam rozwijać się i proponować kolejne rozwiązania, podnoszące poziom obsługi w naszym urzędzie, a także eliminować ewentualne niedogodności z jakimi się nasi podatnicy stykają – przekonuje Edward Kosakowski, naczelnik Podlaskiego Urzędu Skarbowego.
Ankieta PUSu doskonale wpisuje się w cały zestaw działań podejmowanym ostatnio przez podlaską administrację skarbową, mających na celu poprawę jakości obsługi podatników. Zależy nam na tym, żeby podatnicy byli zadowoleni i żeby zawsze otrzymali potrzebną im pomoc. Dlatego raz jeszcze namawiamy do częstszych kontaktów z nami i dzielenia się swoimi uwagami dotyczącymi funkcjonowania urzędów. Można to robić telefonicznie, za pomocą skrzynek zawieszonych w urzędach lub za pomocą skrzynek elektronicznych, których adresy można znaleźć na stronie internetowej Izby Skarbowej w Białymstoku (www.is.biaman.pl).

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę