Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Diament Forbesa z Piątnicy

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Piątnica – to firma, która według prestiżowego miesięcznika Forbes, najbardziej dynamicznie rozwija się w województwie podlaskim. W rankingu przeprowadzonym przez specjalistów czasopisma i firmy consultingowej Dun&Bradstreet Polska spółdzielnia z Piątnicy zajęła pierwsze miejsce wśród dużych i średnich firm (których obroty przekraczają 200 mln zł rocznie) województwa. OSM Piątnica otrzymała tytuł podlaskiego diamentu Forbesa.


Ranking prezentuje firmy, które potrafiły najlepiej wykorzystać otwarcie rynków zagranicznych, napływ funduszy unijnych i wzrost polskiej gospodarki i uzyskały w latach 2003-2005 największy wzrost swojej wartości.
Miesięcznik Forbes właśnie pojawił się w edycji polskojęzycznej. Traktujący o gospodarce i biznesie miesięcznik jest uznawana za jedno z najbardziej wartościowych czasopism w tej dziedzinie na świecie. Przy tworzeniu „diamentowego rankingu” specjaliści przebadali półtora tysiąca przedsiębiorstw w kraju.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę