Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lutego 2024 napisz DONOS@

Cenne akcje Pfleiderer Grajewo

Cena emisyjna akcji serii D spółki Pfleiderer Grajewo została ustalona na 180 zł za jedną akcję. Grajewo chce przeprowadzić ofertę publiczną miliona 600 tysięcy nowych akcji jeszcze w czerwcu. Zarząd przewiduje że dzięki temu uzyska około 270-290 mln zł. Środków u mają być przeznaczone na przejęcie spółki Pfleiderer Prospan SA oraz na inwestycje na rynku rosyjskim. Po opublikowaniu ceny emisyjnej nowych akcji spółki stare jej papiery poszły w górę. Wczoraj na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych za jedną akcję spółki płacono 197 złotych.

Dodajmy, że dawny zakład płyt wiórowych z Grajewa w ubiegłym roku wypracował niemal 62 miliony zysku netto.
240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę