Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@

Premiera filmu

Premierowa projekcja filmu »TY JESTEŚ SKAŁA« stała się głównym akcentem obchodów piętnastej rocznicy wizyty Ojca Świętego Jana Pawła II w Łomży.

Premiera odbyła się w sali widowiskowej przy ul. Nowej 2, gdzie spotkalo się ponad 400 osób, a wśród nich ks. bp. Tadeusz Bronakowski, przedstawiciele duchowieństwa i wladz miasta, a także autorzy i realizatorzy projektu oraz osoby sprawujące mecenat nad przedsięwzięciem.

 

Fot. Marek Maliszewski
Fot. Marek Maliszewski
Fot. Marek Maliszewski
Fot. Marek Maliszewski
Fot. Marek Maliszewski
 

   


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę