Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Obwoluta, broszura, płyta

Dopełnieniem filmu, wydanego na płytach DVD, jest broszura zawiarająca pełne teksty homilii i wystapień Ojca Świetego Jana Pawła II, wygloszonych w Łomży ze słowem wstępnym J.E. ks. bpa Tadeusza Bronakowskiego.

Postać Jana Pawła II, w życzliwym  geście błogosławieństwa, to fragment fotografii wykonanej 4 czerwca 1991 roku w trakcie powitania Ojca Świetego zdążającego ku ołtarozwi przed rozpoczęciem Mszy świetej przy świątyni Miłosierdzia Bożego.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę