Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

W cyklopim oku

Czujne oko fotoradaru na łomżyńskich drogach 2005 roku. Elektorniczne oko policyjnego cyklopa łomżyńskiej drogówki w 2005 wykonało 2226 mrugnięć powieką. 904 - to liczba tych którzy musieli odpokutować swoje przewinienia w formie Mandatu Karnego Kredytowego dzięku czemu Podlaski Urząd Wojewódzki wzbogacił się o kwotę 127850 zł. Sąd Grodzki w Łomży natomaiast musiał orzec w 389 sprawach związanych z przekroczeniem prędkości ujawnionych właśnie przez to urządzenie. Pozostałe sprawy są jeszcze na biegu bądź przekazano je do realizacji innym jednostkom w kraju zgodnie z właściwością miejscową meldunku właściciela bądź ustalonego kierowcy.

Niestety trzeba zaznaczyć, że są to liczby prawie o połowę wyższe niż w roku 2004 gdzie suma ujawnionych wykroczeń polegających na przekroczeniu prędkości wynosiła 1675. Widać kierowcy nadal zapominają, że głowną przyczyną wypadków drogowych i to tych najgroźniejszych są ci co prawą nogę lubią mieć wyprostowaną w kolanie.
Sekcja Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Łomży apeluje do wszystkich Państwa - "noga z gazu". Życie nasze, naszych najbliższych i wszystkich uczestników ruchu zależy od tego jak bardzo świadomymi kierowcami jesteśmy. Szybko znaczy niebezpiecznie!!!

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę