niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
A Kapelusze Pani Hanki schną...

... Bo zapomnieli o nich biedaczki z Ratusza. teraz wyglądają one jak kretowiska... atyle było dętych przemówień....Zadbane są tylko okolice kościołów. Betonki-donice pod filarkami na "placu czerwonym" puste.. przepraszam- pełne petów....A nie mówiem, że ratuszowi nie mają tzw. wyższych potrzeb i poczucia estetyki, nawet tej wiejskiej?

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A Kapelusze Pani Hanki schną...

Zbych zamiast pitolic moze sam rusz 4litery i zrob cos dla Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A Kapelusze Pani Hanki schną...

zbych ma racje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A Kapelusze Pani Hanki schną...

duzy ma rację. rusz 4 litery i podlej te kwiatki. ja pier... nie masz większych problemów...??

Każdy, kto twierdzi, że przez ostatnie 10 lat w Polsce nic się nie zmieniło - jest dla mnie totalnym debilem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A Kapelusze Pani Hanki schną...

CHciałbym podlać, ale nie mogę bo mój mocz jest zbyt żrący :-( ale myślę, że Duży i Tor może sami ruszą swoje 4 litery i dla dobra ogółu podleją....zamiast pitolić bogoojczyźniane pierdoły.

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A Kapelusze Pani Hanki schną...

Zbych przecież te kwitaki to wiosenne bratki. A lato idzie więc może będą zmieniać kompozycję? W tamtym roku też dwa razy robili nasadzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A Kapelusze Pani Hanki schną...

A te w wazonach obok filarów też? Nasadzenia się projektuje tak, żeby naprzemiennie coś kwitło, a nie kiedy uschną badyle to dopiero je wykopywać i sadzić nowe... ale to daleko od kościoła....

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A Kapelusze Pani Hanki schną...

A mi się zdaje Zbych, że to Ty dużo więcej udzielasz się na forum, więc bardziej zajmujesz się pierdołami niż ja

Każdy, kto twierdzi, że przez ostatnie 10 lat w Polsce nic się nie zmieniło - jest dla mnie totalnym debilem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A Kapelusze Pani Hanki schną...

no dobra załatwiłem wam deszcz. podlane. macie jeszcze jakieś zyczenia ?????????????????
:))))))))))))))
_________________________________

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A Kapelusze Pani Hanki schną...

a moze by tak... pogoda dla bogaczy? hmm



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A Kapelusze Pani Hanki schną...

Tor, masz rację, że zajmuję sie też pierdołami, przecież Ci odpowiadam ...:-)

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A Kapelusze Pani Hanki schną...

No i co? Zasadzili nowe kwiaty na klombach, zasadzili kwiatkami donice pod filarami i o to chodziło, żeby było ładniej w naszym mieście. Cieszy mnie, że tak szybko i ładnie Zieleń Miejska zareagowała. Dziękuję im i tak trzymać Panowie.. bo to nie są "pierdoły".

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A Kapelusze Pani Hanki schną...

Zbychu
Nie chcę cięmartwić. Obawiam się, że posadzenie nowych kwiatków nie było efektem twojej interwencji. Znam jedną panią, która nadzorowała tę robotę Mówiła mi, że taki był plan. Mało tego - w sierpniu posadzą następne, a zanim to zrobią, niektórzy znajdą dobrą okazję, żeby popsioczyć na ratuszowych.
Ja jestem dumny z zieleni w naszym mieście. Mało które miasto może się równać z Łomża pod tym względem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A Kapelusze Pani Hanki schną...

Jasne. To nieważne z jakich przyczyn zrobiło się ładniej... a co do interwencji- sugerujesz, że nie czytają "ratuszowi" naszych postów? Są aż tak w sobie zadufani i butni? To źle wróży...

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A Kapelusze Pani Hanki schną...

antyred: wielu moich znajomych jak przyjeżdza z innych miast Polski to mówi, że Łomża jest bardzoooo ładna. I nie dlatego, żeby mi przykrości nie robić :-) Zwłaszcza ulice w okolicach skateparku. I właśnie zieleń i "szerokie" ulice prawdopodobnie o tym przeważają :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A Kapelusze Pani Hanki schną...

Zbych, to konewka w ręke i jedziesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A Kapelusze Pani Hanki schną...

Jasne, a buty to sam sobie robisz i naprawiasz kiedy się trafią spaprane? Czy reklamujesz i domagasz się dobrych? Powiadam ci: szydło w rękę i jedziesz. :-)

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A Kapelusze Pani Hanki schną...

ale kwiatki gwarancji NIE POSIADAJĄ :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A Kapelusze Pani Hanki schną...

Akurat ja jestem przekonany, że bardzo fajną sprawą jest również to aby właśnie o samych kapeluszach jak najwięcej i ja się również tymi sprawami interesuję. Nawet całkiem niedawno udało mi się natrafić na interesujący wpis https://hatfactory.pl/pl/blog/kapelusze-8-zaskakujacych-ciekawostek-n52 i takie ciekawostki o kapeluszach mogą się przydać wielu z nas.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org