sobota, 01 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
GÓWNIANY SPACER

Widać, że w Łomży wiosna a nawet ją czuć.
Wiem o tym już było nawet sam kiedyś pisałem, ale jak się o czymś nie mówi to ktoś może pomyśleć, że sprawy nie ma, ale niestety jest.
To, co nie może umknąć wszystkim spacerującym po Łomżyńskich CHODNIKACH to GÓWNO widziane z perspektywy chodnika.
Czy właściciele tego gówna a są nimi właściciele psów srających gdzie popadnie zaczną ponosić jakieś konsekwencje?
Sami w domu też sracie i po sobie nie sprzątacie?

[URL=www.fotosik.pl][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][/URL]

AZAZEL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GÓWNIANY SPACER

NiE no k**** bede gówna oglądał :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GÓWNIANY SPACER

czym oni je karmia ? jakies wlosy.. fuu. a tak btw, sranie psow na jakichs polach, ok, ale na trawnikach pod blokami to troche przegiecie. nie mowiac juz o chodnikach ;|

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GÓWNIANY SPACER

az przykro patrzec na te prawde - ale niech popatrza i wlasciciele psow,,,,, a jak by tak porobil kopie tych zdjec i podrzucil do wszystkich wlascicieli czworonogow !!!! ???? a moze do strazy miejskiej ???

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GÓWNIANY SPACER

AZAZEL TY TO K**** JESTEŚ JAKIŚ NIENORMALNY. MASZ PROBLEM . JAK WIDZISZ GÓWNO A ZE ZDJĘĆ WIDAC ŻE WIDZISZ TO JE OMIŃ.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GÓWNIANY SPACER

Fakt, tak być dalej nie może. Wreszcie może zostaną wyznaczone miejsca oraz pojemniki na odchody. Właściciele psów wiem że płacą podatki, ale gdzie mają te zebrane "gówna" wyrzucać? czy do śmietników (segregacja odpadków)? i tu jest problem. Więc wcale nie zbierają (z usłyszanej rozmowy właścicieli psów)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GÓWNIANY SPACER

loko a co ja Alberto Tomba jestem może zgłosimy to jako dyscyplinę olimpijską "gówniany slalom chodnikowy" infrastrukturę już mamy

AZAZEL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GÓWNIANY SPACER

kur....!!!! śniadania nie dadzą w spokoju zjeśc!! dajcie spokój!

Każdy, kto twierdzi, że przez ostatnie 10 lat w Polsce nic się nie zmieniło - jest dla mnie totalnym debilem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GÓWNIANY SPACER

eheheh to dopiero hobby :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GÓWNIANY SPACER

AZAZEL1975 heheh dobre zdjecia:P Napewno poprawiles ludziom humor:D: hehehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GÓWNIANY SPACER

No i co konfidencie , było wziąć ten aparat i od razu zrobić zdjęcia właścicielom psów i na komendę .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GÓWNIANY SPACER

Aha i widzę ,że jesteś w pełni normalny skoro wychodzisz na spacer i patrzysz się i fotografujesz psie gówna .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GÓWNIANY SPACER

Ludzie! Człowiek pokazał istotny problem naszych podworek a wy po nim jedziecie jak po burej kotce!!!
Najgorsze że psy załatwiają się nie tylko w miejscach które wskazał AZAZEL ale i np. w PIASKOWNICACH gdzie potem bawia się małe dzieci!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GÓWNIANY SPACER

smacznego :D buahha a tak naprawde to koles ma racje, ci co twierzda inaczej zapewnie wypuszczaja swoje pupile na trawke pod blokiem :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GÓWNIANY SPACER

Jesteś pewien że te psy co nasrały mają właścicieli??? A może to gówna bezpańskich psów!!! - a co do bezpańskich to mało ich biega??? Czepiasz się właścicieli - więc przyczep się do Urzędu Miasta że bezpańskich psów nie wyłapują!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GÓWNIANY SPACER

"ja" a gdzie mają wychodzić jak nie przed blok ?????????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GÓWNIANY SPACER

piękne zdjęcia :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GÓWNIANY SPACER

jak to gdzie?? idz z nim na pola, a jak chcesz pod blok to zbieraj po nim te gowno bo pozniej dzieci sie tam bawia, a bezpanskich?? szczerze!! nie widac prawie w ogole!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GÓWNIANY SPACER

No wiesz jak twój dzieciak bawi się psim gównem to jest coś z nim nie tak :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GÓWNIANY SPACER

pajacu ****** jak twoj pies wylazi przed blok to sra na placu zabaw, ja nie mam dzieci ale wspolczuje twoim bo pewnie spia z twoim smierdzacym kundlem a ty jego odchody zbierasz i jesz na kolacje



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GÓWNIANY SPACER

Ale fajny temat puscil typ gowno na forum :/

www.level6.yoyo.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org