poniedziałek, 21 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prawo jazdy po raz 100

Wiem, że już była masa tematów odnośnie tego gdzie najlepiej zrobic prawo jazdy. (wszystkie te tematy przeczytałem !).
Mam jednak pytanie, dylemat. Zastanawiam się, który ośrodek szkolenia wybrac:
- na ul.giełczyńskiej czy
-na ul. Ks Janusz lub Anny nad pizzeria d'angelo.

Proszę o odpowiedzi na temat :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy po raz 100

ciekawy temat ale ja mam ciekawszy :
-gdzie jutro z rana mam kupić bułeczki na śniadanie ?
- są 2 opcje :
-w sklepie przy bloku nr 1
-w klepie przy bloku nr 3

Proszę o opowiedz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy po raz 100

Do prawdy jestes taki zabawny ! Uśmiałam się jak nigdy wcześniej.
A tak poważnie jeżeli Twoim zdaniem temat jest (według Ciebie) bez sensu to poprostu go nie komentuj.

...Jeśli musisz w coś uwierzyc, uwierz w miłosc...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy po raz 100

JA Ci polecam Kamińskiego. NAprawde spoko, mily sympatyczny facet. Zawsze zapytal jak tam mi idzie, czy instruktor ok i fajnei tlumaczyl na wykładach.

Obudź mnie i czuwaj dopóki nie zasne...przy Tobie...:*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy po raz 100

EWELINA A "LODY" BYŁY?????BUHEHHEHEHE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy po raz 100

hehe i tak nie wazne gdzie zrobisz kurs do egzaminu i tak podejdziesz conajmniej ze 3 razy jak nie wiecej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy po raz 100

Ja na luzie za pierwszym razem zdałem. Jak się umie jeździc to za pierwszym się zda.

Podlasie czy Mazowsze?
Oto jest pytanie....
Moja odpowiedź---> Mazowsze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy po raz 100

Mateja możesz dobrze jeździć, ale trafić na "trefnego" egzaminatora, który będzie specjalnie Cię prowadził w najgorsze miejsca w Łomży.
Możesz dobrze jeździć, ale zrobić mały błąd i nie zdać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy po raz 100

Sorry ale temat jest bez sensu, i po cholere tego tyle zakładać, w setkach tematów polecaliśmy ośrodki szkolenia i styka !!!

ul. Bernatowicza
Mariusz Gruszfeld

Najlepsze statystyki w Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy po raz 100

zapisz się w obu będziesz miał większe szanse...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy po raz 100

KtosTam nie ma czegoś takiego jak najgorsze części miasta. Jak już słusznie zauważono jak się umie jeździć to wszędzie przejedziesz w końcu chcesz być kierowcą nie? A co to znaczy być kierowcą? Jesteś odpowiedzialny za swoje życie, życie swoich pasażerów i innych przypadkowych ludzi - niekoniecznie kierowców, których będziesz spotykał po tym egzaminie każdego dnia na swojej drodze.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy po raz 100

Chodziło mi o to że są miejsca, w których trudno się poruszać osobie która przystępuje do egzaminu - jest takich parę miejsc w Łomży.
Znam ludzi którzy zdali na prawko za pierwszym razem i dużo gorzej jeżdżą od osób które np zdały za 3 razem ;-] więc tu nie ma żadnej zasady :)

Zgodzę się z tym, że jak ktoś jeździ to ma większe szanse zdać za pierwszym razem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy po raz 100

Wbrew pozorom to nie jazda sprawia więcej trudności a brak znajomości jej zasad tzw. przepisów:) Bo skąd ktoś kto wykuł testy na pamięć ( a nie jest to trudne jak się ma w domu gotową płytkę) będzie wiedział jak zachować się w danej sytuacji na drodze?? Noga nie jeden raz zadrży:)
Dla przyszłych kierowców:
Warto zrozumieć to czego się człowiek uczy - będzie łatwiej, a wykładowca nauki jazdy - obojętnie z którego jest ośrodka z tego na Legionów czy na Piłduskiego - jest po to aby odpowiadać na nasze pytania i wątpliwości których każdy przyszły kierowca ma wiele. Pytac pytać i jeszcze raz pytać, a żadne skrzyżowanie nie będzie trudne do przejechania:)
Powodzenia Peggy Sue



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy po raz 100

często egzaminowi towarzyszy stres ktory nie jest za dobrym doradca he :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy po raz 100

Dobry stres dodatkowo motywuje:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy po raz 100

polecam gruszfelda obok 1 lo !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy po raz 100

z pewnascia temat prawa jazdy powtarzal sie w tym dziale
a czemu poprostu niema na tym forum czegos w stylu FAQ (najczesciej zadawane pytania)
temat faq bylby przyklejony (jesli Phorum posiada taka opcje)
a wewnatrz znajdowaly sie tematy ktore sie czesto powtarzaly np. dotyczace prawa jazdy

cos takiego nic niekosztuje, userzy latwiej znajduja potrzebne im informacje i nie zalewaja forum zbednnymi tematami



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy po raz 100

Orientuje sie moze ktos ile kosztuje kurs na KAT. C i w jakim osrodku mają najlepsze samochody na tą kategorie?? Pzdr



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org