sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Chrzanowski usunął flagi ze Starego Rynku

W artykule przeczytałem takie zdanie:

\"Przypomnijmy były to flagi: Łomży, Polski i Unii Europejskiej, czyli te, które dziś opisują naszą tożsamość, historię i dążenia.\"

Czyli te, które opisują naszą tożsamość, historię i dążenia?

Flaga unii w żaden sposób nie opisuje mojej tożsamości, historii i dążenia.

Proeuropejski redaktorze, pisz za siebie.

Jestem i czuję się Polakiem i Łomżyniakiem.
Dopóki rządzący złodzieje nie sprawią, że będę zarabiał i wydawał miesięcznie tyle samo, co większość europejczyków, nigdy nie będę widział sensu przynależności Polski do tego gó.na którym jest unia europejska.

4lomza, dotychczasowa treść artykułu obraża mnie i zapewne dużą część mieszkańców Łomży.

Zmieńcie zdanie w artykule na:

\"Przypomnijmy były to flagi: Łomży, Polski i Unii Europejskiej, czyli te, które dziś opisują tożsamość, historię i dążenia naszej redakcji.\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski usunął flagi ze Starego Rynku

Europejczykiem się nie czujesz? Wszak zamieszkujesz europejski kontynent ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski usunął flagi ze Starego Rynku

Pytanie ?? Sam je usunął... bo tak sugeruje tytuł \"artykułu\"...na pewno nie - wiec juz jest wprowadzenie opinii publicznej w błąd. Po 2 a nie mógł \"czytelnik\" zajść do ratusza i zapytać osobiście...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski usunął flagi ze Starego Rynku

W dzisiejszych czasach jest modne tak jak kiedyś narzucać komuś w co ma wierzyć kim ma być i co ma robić. Tak jak jeszcze kilka miesięcy temu było mówione że Ukraińcy to nasi bracia? hmmm to z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski usunął flagi ze Starego Rynku

Nikt nie opisywał ze zrobili beton tylko szary w centrum miasta. Zniknęły przy tym drzewa. Tylko flag szkoda! Jprdl lewactwo obudźcie się. Wygnać tych prezydentów, urzędników i radnych na cały dzień w lato na raka sesje rady miejskiej na środek placu w samo południe! Może dotrze do tych rycerskich zakutych łbów co zrobili z takim potencjałem . A autor niech nie żałuje flag. PiS stawia je na potęgę. Pod flaga jaka by
Nie była cienia się nie znajdzie

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski usunął flagi ze Starego Rynku

Kiedy my się zastanawiamy w durnych artykułach ile jest płci, albo gdzie są flagi i co jest a co nie jest poprawne politycznie . Rosja zbroi się i robi co chce

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski usunął flagi ze Starego Rynku

Lewak to taki obrzydliwy obywatel, któremu z urzędu należy się ostracyzm. Czy człowiek prawicy to według Ciebie człowiek bez skazy, który ma patent na dominację?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski usunął flagi ze Starego Rynku

@blondloczek1

Zamieszkuję kontynent europejski, czuję się Europejczykiem, ale nigdy nie poczuję nic pozytywnego do unii europejskiej.

Nie poczuję, dopóki nie będę zarabiał i mógł wydawać tyle samo, co mieszkańcy krajów zachodnich - innych członków unii europejskiej.

Dopóki to nie będzie miało miejsca, nie poczuję się obywatelem kraju członkowskiego unii europejskiej.

Flagi Polski oraz Łomży opisują moją tożsamość, historię i dążenia.
Ale flaga unii europejskiej?
Co to ma wspólnego z moją tożsamością?
Z moją historią?
Z moimi dążeniami?

Niech proeuropejscy obywatele Polski stawiają maszty z flaga unii nawet w swoich własnych du..ch.
I dumnie z nimi paradują.

Polsce daleko do pełnoprawnego członka unii europejskiej.
Od lat wiemy, że istnieje coś takiego jak Europa dwóch prędkości.

I bardzo dużo decyzji unii europejskiej pokazuje, z którą prędkością Unia chce żeby Polska się poruszała...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski usunął flagi ze Starego Rynku

Ja mówiłem o lewakach. Prywatnie nie jestem tez za prawica a tym bardziej za katoprawica

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski usunął flagi ze Starego Rynku

Jeśli już mowa o własnych wynurzeniach - metaforycznie rzecz ujmując, poruszam się pomiędzy zwrotnikami, a biegunowe skrajności mam w głębokiej pogardzie ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski usunął flagi ze Starego Rynku

Budowali to usunęli, w projekcie nie było to nie postawili. moim zdanie w tym miejscu psują koncepcję. Albo postawić tuż przy ratuszu, albo na starym dworcu PKS. Jest trybuna, jest godło, napis Łomża. Plac Niepodległości i nazwa pasuje. Wszystkie oficjalne uroczystości można organizować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski usunął flagi ze Starego Rynku

Może zbyt duży wiatr był na takie flagi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski usunął flagi ze Starego Rynku

Też jestem tego zdania, ostatnio bardzo wiało ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org