czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Uzależnienie od narkotyków...

Zapraszam do wysłuchania Ani byłej narkomanki, w jaki cudowny sposób wyszła z uzależnienia.

https://youtu.be/iubu9oqlWBw



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uzależnienie od narkotyków...

Bez pomocy najbliższych i specjalistów jest to niestety niemożliwe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uzależnienie od narkotyków...

Wszystko jest możliwe z Bogiem. Jak zaufamy jemu to damy radę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uzależnienie od narkotyków...

Uzalenienie od narkotyków jest chyba najcięższym z możliwych nałogów. Odstawienie papierosów, hazardu czy alkoholu nie daje o sobie znać tak mocno, jak właśnie narkotyki. W końcu organizm odreagowuje ich brak w różny sposób. Trzeba być czujnym i w razie czego starać się od razu zapisać uzależnionego do ośrodków takich jak Szansa na Wolność na Śląsku. Tam otrzyma fachową pomoc, mimo swojego złego zachowania, które na pewno się uwidoczni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uzależnienie od narkotyków...

Jest wiele Ośrodków w Polce gdzie leczą uzależnienia. Jedne są zamknięte inne otwarte. Ale na pewno osoba uzależniona sama sobie nie poradzi, musi się zgłosić do takiego ośrodka. Mój znajomy był narkomanem i rodzina go wysłała do Ośrodka Terapii Tratwa w miejscowości Wisła. Po jakimś czasie wyszedł, zupełnie inny człowiek. Pokonał walkę i daje sobie teraz sam radę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uzależnienie od narkotyków...

Ludzie w Lomzy nie ma narkomanów!
A tym bardziej alkoholików ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uzależnienie od narkotyków...

W Chinach jest bardzo skuteczna metoda leczenia narkomanow - 3 lata w obozie pracy, np kamieniolom. Po takiej terapi nie nie zdarzaja sie powroty do nalogu, ta metoda naprawde skutecznie leczy narkomanow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uzależnienie od narkotyków...

NIe ma tutaj cudów, konieczna jest terapia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uzależnienie od narkotyków...

o proszę. Wspaniały temat do wyjebania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uzależnienie od narkotyków...

ja polecam terapię w ośrodku terapii krajna. bardzo pomogli mojemu mężowi. super profesjonalni i empatyczni, podchodzący z szacunkiem do pacjenta specjaliści.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uzależnienie od narkotyków...

Przy takim nałogu konieczne leki i zakład. Samemu się z tego nie wyjdzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uzależnienie od narkotyków...

Jeśli szukasz pomoc to możesz zgłosić się do warszawskiego centrum https://www.medycznydetox.pl mojego przyjaciela wyciągnęli z uzależnienia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uzależnienie od narkotyków...

Bawi mnie jak ludzie pod słowo \"narkotyki\" wrzucają cały worek różnych rzeczy, o których nie mają bladego pojęcia, ale alkohol i papierosy to już do tego się nie zaliczają, gdzie alkohol i nikotyna to jak najbardziej narkotyk tak samo jak i chociażby kawa, ale nie mamy do tego złego podejścia, bo są powszechnie używane
Wiele czynników wpływa na to jak trudno wyjść z uzależnienia tj. psychika osoby, jej otoczenia, środka od którego się uzależniła i skąd ten środek był brany, czy to była jakaś chemia pichcona po piwnicach czy coś bardziej \"czystego\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uzależnienie od narkotyków...

Skutecznej pomocy możecie szukać także w Ośrodku Borowik. Tam trzymałam wsparcie jako współuzalezniona. Mój mąż chodził tam na terapię i bardzo mu pomogli. https://osrodek-uzaleznien.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uzależnienie od narkotyków...

Ja osobiście polecam ośrodek Krajna na kaszubach. Naprawdę profesjonalna omoc, cudowni terapeuci, którzy dbają o pacjenta i wspierają na ścieżce trzeźwienia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uzależnienie od narkotyków...

Z własnego doświadczenia mogę polecić ośrodek Borowik, dzięki ich pomocy mogę żyć w trzeźwości i cieszyć się życiem na nowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uzależnienie od narkotyków...

Brat był na leczeniu, brał narkotyki kilka lat, już sam chyba nie wiedział co robi...bezdomny był, stracił żonę...
Dopiero leczenie przyniosło efekt w Ośrodku Tratwa w Wiśle. Musielismy go odizolowac od kolegów. Dwa lata jak już nie bierze i uczy sie życ na nowo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uzależnienie od narkotyków...

Dużo tu prześmiewczego podejścia do tematu a to nic zabawnego. Sam w rodzinie mam uzależnioną osobę, a dokładniej syna. Ale Bartek jest po terapii w ośrodku Medi Life, gdzie nas świetna Pani Psychiatra skierowała i na szczęście na ten moment wszystko jest w porządku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uzależnienie od narkotyków...

Oczywiście bardzo trudno jest uwolnić się od uzależnienia. Ale to dobrze dla dziewczyny!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uzależnienie od narkotyków...

Uzależnienie to straszna choroba która ma wpływ na całą rodzinę... I takiej osobie trzeba szybko pomóc. Są specjalistyczne ośrodki jak Nefo, które oferują różne formy terapii jak i pobyt u nich w placówce. Jeśli tylko ktoś podejrzewa że może mieć problem to powinien się umówić na sesję terapeutyczną z kimś z Nefo, porozmawiać i wtedy ewentualnie podjąć dalsze kroki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uzależnienie od narkotyków...

Dokładnie tak. Nie rozumiem tych prześmiewczych komentarzy. Przy uzależnieniu potrzebna jest pomoc specjalistów, bez tego się nie obejdzie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org