czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kręgosłup

Witam! Gdzie polecacie się udać z przepuklina kręgosłupa? Kto pomoże w takim przypadku? Słyszałem o chiropraktyce?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kręgosłup

To zależy na ilu kręgach jest ta przepuklina? Dr Budkiewicz Z Olsztyna przyjmuje prywatnie na Fabrycznej w Białymstoku a operuje w Grajewie. Mój kolega zdezerterował z operacji u niego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kręgosłup

Ortopeda traumatolog. dr Tomasz Niedźwiedzki przyjmuje w poradni Olsztyńscy Ortopedzi ul. Herdera 10. Miałem u niego zabieg 10lat temu. Nie mam zadnych dolegliwości, polecam z czystym sumieniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kręgosłup

Witam. Mińsk właśnie 7 rok od mojej operacji kręgosłupa na odcinku lędźwiowym. Operowałem się w Białymstoku a cały zabieg przeprowadził dr Łysoń. Po operacji różnie to bywa ale nie ma się co nastawiać na to że będziesz jak młody Bóg. Mi dolegliwości wróciły niedługo po zabiegu a i czasem że wzmożona siłą. Operacja tylko w ostateczności tak jak u mnie, ale dalej żyje, chodzę i pracuje fizycznie. Dr Łysoń przyjmuje w czwartki w Caritas na Rybakach . Trzeba dzwonić do nich i umówić się telefonicznie. Niedawno koszty wizyty prywatnie było około 350 zł jak dobrze pamiętam

TURBO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kręgosłup

Sorry za Mińsk, pisałem że słownikiem

TURBO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kręgosłup

Chodzi o L4 L5 ciągnie aż do stopy. Wolał bym się leczyć bez zabiegu,chyba że to będzie ostateczność..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org